Bėgimo takelių universalumas

Kai kalba pasisuka apie universalumą – niekas nenurungs bėgimo takelio. Juo galima eiti, bėgioti greitai arba lėtai, lipti į kalną. Evolve Fitness asortimente rasite įvairiausiems poreikiams pritaikytų – namų naudojimui, vaikščiojimui ar bėgimui skirtų bėgimo takelių su transportavimo ratukais ir sulankstomais rėmais. Taupantiems vietą galime pasiūlyti vos iki 25 cm aukščio sulankstomų bėgimo takelių.

Taip pat čia rasite profesionalių, galingų monstrų sporto salėms su išskirtinai patvariais, nuolatiniam intensyviam naudojimui pritaikytais kintančios srovės AC varikliais. Energiją taupančios funkcijos, liečiami ekranai su WiFi, YouTube, ekrano užsklandomis ir neribotomis pramogomis.

Laiptinių treniruoklių efektyvumas

Laiptiniai treniruokliai – labai funkcionalus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems vartotojams. Pakeitus laiptų sukimosi greitį keičiamas treniruočių sudėtingumas, o plati treniruočių zona leidžia atlikti įvairius pratimus viena arba dviem kojomis. Treniruoja kojų, liemens raumenis ir yra tikri kalorijų naikintojai! Šie kardio treniruokliai sporto salėse greitai tampa lankytojų numylėtiniais dėl savo efektyvumo, saugumo ir lengvo naudojimo.

Elipsinių ir dviračių treniruoklių saugumas sąnariams ir funkcionalumas

Elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai – puikus pasirinkimas ieškantiems būdo treniruotis turint problemų su sąnariais. Pėda pilnai prilaikoma viso judesio metu, todėl apkrova sąnariams sumažinama iki minimumo.

Evolve siūlo įsigyti elipsinių ir dviračių treniruoklių namams, su lengvai valdomomis konsolėmis ir daugybe treniruočių pasirinkimų, širdies ritmo matavimo funkcijomis efektyviems rezultatams pasiekti.

Asortimente taip pat rasite profesionalių elipsinių treniruoklių su reguliuojamu žingsnių ilgiu, kuris prisitaiko prie kiekvieno vartotojo ūgio ir taip sukuria natūralius judesius. Taip pat Evolve siūlo įsigyti elipsinių treniruoklių su reguliuojama žingsnių gylio trajektorija – funkcija leidžia imituoti bėgimą, ėjimą, kopimą ar lipimą ir tokiu būdu išgaunamas skirtingas efektas ir paįvairinamos treniruotės.

Ekspertai pasiruošę padėti
Ekspertai pasiruošę padėti

Pradėkite gyvą pokalbį ir gaukite nemokama eksperto konsultaciją
bei išsirinkite labiausiai asmeniškai jums tinkančią prekę.

arba užpildykite paraišką ir mes su jumis susisieksime.