Kokį kardio treniruoklį rinktis?

Ieškote kardio treniruoklio sporto klubui? Profesionaliam naudojimui, priklausomai nuo salės dydžio bei užimtumo, reiktų įsigyti kelių rūšių komercinės paskirties kardio treniruoklių. Populiariausi yra bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, dviračiai treniruokliai, tačiau crossfit gerbėjai dievina irklavimo treniruoklius bei dviračius-treniruoklius su oro pasipriešinimu, o moterų numylėtiniais dažnai tampa laiptiniai treniruokliai, gebantys sudeginti maksimalų kiekį kalorijų per trumpą laiko tarpą. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į taikomas garantijas, variklio galingumą, maksimalų vartotojo svorį – visi šie rodikliai nurodo treniruoklio ilgaamžiškumą.

Jei reikalingas kardio treniruoklis namuose, reiktų apgalvoti, kokių sportinių tikslų sieksite – norite tiesiog reguliariai judėti, numesti svorio, pagerinti širdies darbą? Kokio amžiaus bei fizinio pajėgumo asmenys naudosis treniruokliu? Tiems, kas baiminasi treniruoklių apkrovos sąnariams visuomet patariame rinktis žemo intensyvumo kardio treniruotes, konkrečiai elipsinį treniruoklį arba dviratį treniruoklį su nugaros atrama – viso atliekamo judesio metu pėda pilnai prilaikoma, todėl šie treniruokliai nežaloja sąnarių. Taip pat puikus pasirinkimas – ėjimui pritaikytas takelis su amortizacijos sistema. Dinamiškų, intensyvių treniruočių bei efektyvių rezultatų trokštantiems rekomenduojame peržiūrėti bėgimo takelių kolekciją – skirtingos treniruočių programos, reguliuojamas įkalnės lygis bei greitis net iki 20 km/h patenkins net reikliausių poreikius.

Patarimai, renkantis kardio treniruoklį

Svarbiausia prieš perkant treniruoklį atsiminti, kad nepriklausomai nuo to, siekiate numesti svorio, pagerinti medžiagų apykaitą ar širdies bei kraujagyslių darbą, efektyvių rezultatų pasieksite tik reguliariai treniruojantis.

Labai svarbu įsigijus išmokti taisyklingai naudotis treniruokliu, susipažinti su gamintojo rekomendacijomis bei išlaikyti reikiamą kūno padėtį, kad išvengtumėte galimų sužeidimų/patempimų.

Apgalvokite, kur statysite treniruoklį? Kad treniruotės neprailgtų ir neatsibostų, pasirūpinkite pramogomis. Galite rinktis treniruoklį su transportavimo ratukais ir treniruotės metu mėgautis televizoriumi svetainėje, o po treniruotės sandėliuoti atokiau. Taip pat galite rinktis treniruoklį su liečiamu ekranu, WiFi, MP3 grotuvo jungtimi ir integruotomis kolonėlėmis ar tiesiog telefono/planšetinio kompiuterio laikikliu bei USB krovimui pritaikyta jungtimi.

Patikėkite savo svajones mums

Mūsų svarbiausia užduotis – pasirūpinti, kad klientai būtų 100% patenkinti. Štai kodėl prekiaujame kruopščiai atrinktais profesionaliais kardio treniruokliais bei patikrintais ir žinomais prekiniais ženklais.

Platus treniruoklių asortimentas leidžia išsirinkti geriausią variantą ieškantiems ekonominio varianto namams, o taip pat ir tiems, kas ieško profesionalaus ir prašmatnaus treniruoklio sporto salei.

Ekspertai pasiruošę padėti
Ekspertai pasiruošę padėti

Pradėkite gyvą pokalbį ir gaukite nemokama eksperto konsultaciją
bei išsirinkite labiausiai asmeniškai jums tinkančią prekę.

arba užpildykite paraišką ir mes su jumis susisieksime.