Geriausia kaina - be jokių tarpininkų ir paslėptų mokesčių

Evolve yra patentuotas prekinis ženklas, priklausantis UAB Megasportas. Visą Evolve įrangą ir inventorių gaminame tik rinktinėse, didžiausiose pasaulio gamyklose, kuriose gaminami ir kiti visame pasaulyje žinomi sporto įrangos prekiniai ženklai. Gaminius vežame dideliais kiekiais tiesiai iš gamyklos, todėl visuomet galime užtikrinti geriausius rinkoje produktus už žemiausią kainą, lyginant su kitais gamintojais, kurie naudojasi tarpininkų paslaugomis.

Mes tiekiame įrangą tiesiai iš gamyklos ir Jums tai labai naudinga, nes nėra jokių papildomų mokesčių tarpininkams – gaunate kokybišką įrangą iš pirmų rankų, visiškai pritaikytą pagal jūsų poreikius, žemiausiomis kainomis.

Aukštos kokybės gaminiai

Evolve nuolat vertina vartotojų ir klientų poreikius ir visą dėmesį sutelkia į ergonomiškumą ir novatoriškus sprendimus, kurių dėka sporto klubų vadovai galėtų pritraukti dar daugiau klientų ir užtikrinti efektyvias treniruotes bei minimalius priežiūros kaštus. Evolve iš kitų gamintojų išsiskiria tuo, kad nuolat testuoja, atrenka ir rinkai teikia tik aukščiausios kokybės, geriausius savo klasėje produktus už prieinamą kainą. Dėl šios priežasties kiekvienas produktas be kompromisų yra tobuliausia gamybos versija.

Pritaikymas pagal Jūsų poreikius

Kadangi patys rūpinamės prekių dizainu, kokybe, medžiagomis – puikiai išmanome kiekvieną gamybos proceso aspektą ir savo prekes, todėl ne tik ne tik nuolat tikriname, kad pateiktume geriausią įrangą žemiausiomis kainomis, bet ir galime patarti, kas Jums tinkamiausia.

Perkant didesnį kiekį sporto klubui visuomet galime pasiūlyti pritaikyti įrangos spalvas pagal jūsų logotipo spalvinę gamą – tokiu būdu sukursite vizualų įspūdį, pritrauksite daugiau klientų, o įranga bus pilnai pritaikyta pagal Jūsų erdvę.

Ekspertai pasiruošę padėti
Ekspertai pasiruošę padėti

Pradėkite gyvą pokalbį ir gaukite nemokama eksperto konsultaciją
bei išsirinkite labiausiai asmeniškai jums tinkančią prekę.

arba užpildykite paraišką ir mes su jumis susisieksime.