Kodėl verta sporto salėje įrengti grupines treniruotes su spiningo dviračiais?

Privalumai

Suteikite savo klientams galimybę sudeginti daugybę kalorijų, pagerinti širdies bei kraujagyslių darbą, pagreitinti medžiagų apykaitą, formuoti raumenis, mažinti riebalinį kūno sluoksnį ir net apsaugoti nuo galimų traumų.

Grupinės spiningo treniruotės ne tik suteikia daug sveikatos privalumų – jos smagios ir įvairios, nes nuolat keičiasi ne tik intensyvumo lygis, bet ir kūno padėtis. Be to, pas mus rasite stabilius, prie žmogaus kūno bei biomechanikos pritaikytus dviračius vertikaliai bei horizontaliai sėdynėmis bei daugybę skirtingų suėmimo variantų turinčiomis rankenomis. Jie gali būti pritaikyti pagal kiekvieno poreikius, taigi tai puikus būdas pritraukti daugiau klientų.

Šios treniruotės tinkamos įvairaus fizinio pasirengimo lygio klientams. Pažengę sportininkai gali pasididinti intensyvumo lygį, o pradedantieji neprivalo prisitaikyti prie visos grupės, kadangi skirtingai, nei važiuojant realiais dviračiais grupėmis, nuo vieno asmens greičio bei treniruotės intensyvumo nepriklauso kitų vartotojų progresas.

Ekspertai pasiruošę padėti
Ekspertai pasiruošę padėti

Pradėkite gyvą pokalbį ir gaukite nemokama eksperto konsultaciją
bei išsirinkite labiausiai asmeniškai jums tinkančią prekę.

arba užpildykite paraišką ir mes su jumis susisieksime.