Elipsinių treniruoklių privalumai

Kodėl verta rinktis elipsinius treniruoklius?

Viso kūno treniruotė. Kadangi reguliuojamas ne tik kojų, bet ir rankų judesių pasipriešinimas, vienu metu dirba tiek kojų, tiek ir rankų raumenys, o švelnūs sukamieji judesiai įtempia ir liemens raumenis. Rinkitės su reguliuojama įkalne ir galėsite dar labiau suintensyvinti treniruotes ir tokiu būdu lengviau pasiekti sportinių tikslų.

Puikus pasirinkimas svorio metimui ar kalorijų deginimui. Kadangi vienu metu dirba skirtingos raumenų grupės, tuo pačiu metu dega didesnis kalorijų kiekis, lyginant su kitokio tipo panašaus intensyvumo lygio kardio treniruotėmis. Kalorijos dega kiekvienam vartotojui skirtingai, priklausomai nuo amžiaus, lyties, fizinio pajėgumo ir intensyvumo lygio. Vidutiniškai 200 kalorijų sudeginti prireikia 30-ies minučių.

Švelnesnė apkrova sąnariams. Kardio treniruokliai puikiai padeda pagerinti širdies bei kraujagyslių darbą, pagerinti ištvermę, tačiau tuo pat metu beveik nesuteikia apkrovos sąnariams, nes viso judesio metu pedalai patikimai prilaiko pėdą bei kulną, tokiu būdu sušvelnina neigiamą poveikį stuburui bei keliams.

Ekspertai pasiruošę padėti
Ekspertai pasiruošę padėti

Pradėkite gyvą pokalbį ir gaukite nemokama eksperto konsultaciją
bei išsirinkite labiausiai asmeniškai jums tinkančią prekę.

arba užpildykite paraišką ir mes su jumis susisieksime.