Kodėl verta treniruotėms įsigyti hantelius?

Kokius hantelius geriausia rinktis?

Gumuoti hanteliai puikiai tinka naudoti tiek namuose, tiek ir sporto klube bei sporto salėje. Guminė danga puikiai saugo hantelius bei grindų dangą nuo pažeidimų ir kartu slopina treniruočių metu sukeliamą garsą.

Vienas geriausių ir patikimiausių pasirinkimų, siekiantiems ilgaamžiško tarnavimo – uretaniniai hanteliai. Uretano danga Yra net dukart tvirtesnė nei guma, atspari temperatūros pokyčiams, UV spinduliams, nublunka. Ji nepleišės ir neatsiklijuos bei daugybę metų išliks tokios pačios išvaizdos. Uretaninių hantelių komplektas – ypatingai geras sprendimas komercinės paskirties sporto klubuose, kur jie bus nuolat intensyviai naudojami.

Viniliniai, nedidelio svorio hanteliukai tinkami naudoti aerobikos, pilateso, grupinėse treniruotėse ir treniruočių studijose. Neslystantis dangos paviršius bei ryškios spalvos palengvina naudojimą ir leidžia lengvai atskirti spalvas iš tolo.

Išskirtiniai Eleiko Vucano hanteliai kaina gerokai pralenkia kitus panašaus tipo hantelius, tačiau pasižymi pastorinta, besisukančia rankena. Jie puikiai tinka profesionalams bei pasiruošimui varžyboms kadangi suteikia panašų jausmą, kaip treniruojantis su kokybišku štangos komplektu. Besisukanti rankena taip pat sumažina riešo traumų tikimybę.

Hantelių privalumai

Tai vienas pagrindinių ir esminių treniruočių aksesuarų, kurie ne tik būna įvairiausių svorių ir dizainų, bet juos galite naudoti bet kur – net nedidelėse erdvėse.

Hanteliai tinka naudoti bet kokiose treniruotėse –aerobikoje, crossfit, grupinėse, jėgos ir įvairiose kitose treniruotėse.

Jie nereikalauja beveik jokios priežiūros – tiesiog nuvalykite dulkes ir jie jau paruošti naudojimui. Kokybiški hanteliai Jums tarnaus ilgą laiką, tad nereikės reguliariai jų atnaujinti.

Hanteliai niekuomet nepabos, nes juos galima naudoti skirtingiems tikslams ir skirtingiems pratimams atlikti.

Ekspertai pasiruošę padėti
Ekspertai pasiruošę padėti

Pradėkite gyvą pokalbį ir gaukite nemokama eksperto konsultaciją
bei išsirinkite labiausiai asmeniškai jums tinkančią prekę.

arba užpildykite paraišką ir mes su jumis susisieksime.